Hlavní menu

SIEGL s.r.o. – Odpady Praha – Odvoz odpadu

Odvoz stavebního odpadu a suti Praha

Odvoz odpadu

K odvozu stavebního odpadu a suti v Praze disponujeme širokým spektrem potřebných kontejnerů. Naši kvalifikovaní dispečeři Vám pomohou s výběrem vhodného kontejneru pro Váš stavební odpad.

3a

Kontejnery 3m3

Tyto kontejnery mají maximální nosnost 3t a jsou vhodné pro odvoz stavební suti, zeminy, stavebního a komunálního odpadu.

4a

Kontejnery 4m3

Tyto kontejnery mají maximální nosnost 5t a jsou vhodné pro odvoz stavební suti, zeminy, stavebního a komunálního odpadu.

4-smalla

Kontejnery 4m3 – úzké

Tyto kontejnery jsou určeny na chodníky, do průjezdů apod. – šířka 1,2m a mají maximální nosnost 5t. Jsou vhodné pro odvoz stavební suti, zeminy, stavebního a komunálního odpadu.

9a

Kontejnery 9m3

Tyto kontejnery NEJSOU URČENY PRO ODVOZ SUTI A ZEMINY. Mají maximální nosnost 3t a jsou vhodné pro odvoz lehkého stavebního a komunálního odpadu

15a

Kontejnery 15m3

Tyto kontejnery NEJSOU URČENY PRO ODVOZ SUTI A ZEMINY. Mají maximální nosnost 5t a jsou vhodné pro odvoz lehkého stavebního a komunálního odpadu

10a

Kontejnery 10m3

Tyto kontejnery mají maximální nosnost 12t a jsou vhodné pro odvoz stavební suti, zeminy, stavebního a komunálního odpadu.

40a

Kontejnery 40m3

Tyto kontejnery NEJSOU URČENY PRO ODVOZ SUTI A ZEMINY. Mají maximální nosnost 10t a jsou vhodné pro odvoz odpadu, lehkého stavebního a komunálního odpadu

Informujte se na dispečinku o zvýhodněné možnosti dopravy písku s recyklátu při současném odvozu odpadu a suti v Praze.